Lokalizuj
Zadzwoń
 
 

Z racji obszernej powierzchni hotel posiada wiele przestrzeni zaabsorbowanej jako miejsca użytku ogólnodostępnego. Goście posiadają w ten sposób możliwość spędzenia wolnego czasu w sposób, który najbardziej odpowiada ich potrzebom. Zarówno osoba dorosła jak i dziecko w każdym przedziale wieku odnajdzie coś dla siebie. Do dyspozycji posiadają Państwo:

Świeże powietrze, otaczająca przyroda i panująca cisza stanowią jedną z największych zalet Naszego obiektu. Są także doskonałym pretekstem spędzenia urlopu o każdej porze roku właśnie tu. Rozległy teren znajdujący się wokół hotelu prezentuje wachlarz możliwości aktywnego wypoczynku

Na terenie hotelu Chojnik znajdują się dwa stoki narciarskie, które są udostępniane w okresie zimowym bezpłatnie zameldowanym gościom oraz odpłatnie gościom niezameldowanym.

Termy Cieplickie to nowoczesny kompleks basenów i SPA oddalony o 10 minut drogi od hotelu, przygotowany z myślą o całych rodzinach. Dzięki wielu atrakcjom zarówno entuzjaści sportu, zabawy jak i wypoczynku znajdą tu coś dla siebie. Blisko 1200 m2 powierzchni lustra wody, wygodne szatnie, bezpłatny parking gwarantują komfortowe warunki wypoczynku. Położenie u podnóża Karkonoszy oraz bliskość dwóch zabytkowych parków stanowi doskonalą lokalizację.

Okolice Zachełmia pełne są różnego typu atrakcji turystycznych, które możecie Państwo zwiedzić podczas pobytu w naszym Hotelu.